08/01/2019 - 10:43
Komentarze: 5

Trudne warunki na drogach. W powiecie bełchatowskim dochodzi do wielu groźnych zdarzeń drogowych. W Podwodach zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował.

Droga prowadząca z Bełchatowa do Zelowa w porannych godzinach zasypana była śniegiem. Najprawdopodobniej własnie złe warunki drogowe przyczyniły się do groźnie wyglądającego zdarzenia w miejscowości Podwody.... więcej

21/11/2018 - 11:04
Komentarze: 0

Dzisiaj po raz pierwszy obradowali radni nowej kadencji Rady Powiatu. Inaugurująca sesja to czas zaprzysiężenia nowych radnych i podejmowania pierwszych decyzji personalnych.

Sesję rozpoczął radny senior Tadeusz Dobrzański. Wszyscy radni odebrali zaświadczenia poświadczające otrzymanie mandatu do Rady Powiatu. Następnie każdy z radnych złożył ślubowanie.

Radni zgłaszali uwagi... więcej

13/11/2018 - 13:36
Komentarze: 0

Mimo ciągłych apeli, informacji uświadamiających jak poważne zagrożenie stanowią na drodze pijani kierowcy, tych nadal nie brakuje.

W Zelowie 33-latek który miał 1,6 promila wypadł z łuku drogi, a swoja podróż zakończył na betonowym ogrodzeniu.

Najbardziej w tym zdarzeniu ucierpiał pasażer - 11 chłopiec, który z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

06/11/2018 - 14:14
Komentarze: 0

Montaż słowno –muzyczny „Dla Niepodległej” to propozycja Domu Kultury w Zelowie. Na scenie zaprezentują się narratorzy, recytatorzy, soliści i zespoły. Scenariusz koncertu przygotował Andrzej Dębkowski. To wydarzenie upamiętniające 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowano na 9 listopada na godzinę 19.00. Wstęp jest wolny.

24/08/2018 - 11:29
Komentarze: 1

Dożynkowe obrzędy, degustacja swojskich potraw, pokazy i konkursy a na scenie – muzyczne gwiazdy Oddział zamknięty, Brathanki i Sławomir – można powiedzieć do wyboru do koloru – wystarczy obrać odpowiedni kierunek.

Weekend upłynie pod znakiem Dożynek - świętować będą rolnicy w kilku gminach powiatu bełchatowskiego. Zapowiada się dobra zabawa przy dźwiękach popularnych wykonawców.... więcej

Strony